przejdź w dół

Nazywam się Grażyna Gończar, a Koloremo to marka stworzona przeze mnie w celu dotarcia z moją twórczością do jak największej liczby odbiorców oraz podzielenia się z nimi radością, jaką przynosi mi praca z obrazem.

Grafika komputerowa to moja pasja. Od dziecka lubiłam obserwować otoczenie, mój wzrok przyciągały barwy, moje oko zatrzymywało się na kontrastach, a umysł chciał zatrzymać w pamięci, to co właśnie zaobserwował. To, co w dzieciństwie było  fascynacją i zabawą, później przerodziło się w liczne godziny spędzone na zapoznawaniu się z tutorialami, czytaniu wpisów na forach internetowych, przeglądaniu portfolio znanych i nieznanych artystów oraz na pracy nad moim warsztatem rysunkowym. Dużo zawdzięczam również studiom z grafiki projektowej na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych w Poznaniu, gdzie miałam okazję uczyć się od specjalistów z jednej z największych agencji reklamowych w Polsce.

Od 2013 roku moje projekty sygnuję marką Koloremo. Nazwa ta zawiera w sobie domenę wyznaczającą kierunek mojej pracy: „Kolor” i „emocje” – to dzięki nim wszystko się dzieje. Kolorem jestem w stanie wywołać u odbiorcy określone emocje. Z drugiej strony w każdym z nas drzemią przeróżne emocje, które chcemy przekazać otoczeniu. Ja robię to właśnie za pomocą koloru.

 

Inspiracje:

Za najwspanialszego artystę uważam naturę – to jej dzieła najbardziej mnie zachwycają, to ona zdaje się mieć niewyczerpany zasób pomysłów, wzorów, kształtów, kompozycji. W tworzonych przeze mnie projektach próbuję uchwycić choćby niewielki procent tego piękna.

Jak  pracuję:

We współpracy z Klientami bardzo  cenię sobie długofalowy kontakt, który pozwala na poznanie ich gustów i oczekiwań oraz umożliwia stworzenie spójnej koncepcji dla wielu projektów.

Zapraszam: 

  • do działu portfolio, gdzie znajdziecie przykłady moich prac;
  • do odwiedzenia mojego  profilu  na portalu Behance, dzięki któremu  możecie na bieżąco śledzić moje realizacje;
  • oczywiście do współpracy!

Grażyna Gończar